top of page

SPOZNAJTE NÁŠ TEAM ODBORNÍKOV

D0FCBAAE-4D5E-421B-8FCD-B81DBC89E3DC.jpg

MDDR. ESTER MORAVCOVÁ

Doktorka

Ester je naša hlavná zubná lekárka a zároveň zakladateľka tejto spoločnosti. Zubné lekárstvo vyštudovala na Masarykovej univerzite v Brne, kde následne pracovne pôsobila. Napriek svojmu mladému veku má mnoho skúseností z praxe a vykonáva široké spektrum služieb od základných úkonov  až po špecializovanú starostlivosť. Medzi je silné stránky patria precíznosť, ústretovosť a ľudskosť.

Náš tím: Our Team
492331EB-E139-4968-9300-9BD515CA100C.jpg

MDDR. MARIKA DURCOVÁ

Doktorka

Marika je naša šikovná zubná lekárka, ktorá vyštudovala na Masarykovej univerzite v Brne. Vykonáva široké spektrum služieb od základných úkonov až po špecializovanú starostlivosť. Je veľmi milá, priateľská a obľúbená nielen medzi detičkami.

Náš tím: Our Team
5FD47B6E-A24A-4FBF-9889-01AEA1FC2563.jpg

MGR. DÁVID MORAVEC

Manažér, recepcia

Dávid Vás už pri príchode priateľsky privíta na recepcii. Je veľmi komunikatívny a milý. Rád Vám poradí či už s uplatňovaním benefitov do zdravotných poisťovní, poskytne Vám termín na ošetrenie, ponúkne niečo na osvieženie pre skrátenie chvíľky čakania alebo vysvetlí akékoľvek nejastnosti.

Náš tím: Our Team
DSC_2521.JPG

JANKA ZÁPRAŽNÁ

Sestrička, dentálna hygienička

Janka je naša šikovná skúsená sestrička, ktorá má viac ako 20 ročnú prax v odbore. Vykonáva nielen prácu asistencie ale aj dentálnej hygieničky. Je milá, priateľská a vtipná.

Náš tím: Our Team
DSC_2528.JPG

MONIKA KOLEŇÁKOVÁ

Recepčná, asistencia

Monika je naša milá recepčná, ktorá má v obľube detičky. Vykonáva svoju prácu s radosťou a úsmevom.

Náš tím: Our Team
bottom of page