top of page

SPOZNAJTE NÁŠ TEAM ODBORNÍKOV

_DSC1090.jpg

MDDR. ESTER MORAVCOVÁ

Hlavný lekár - stomatochirurg

Ester je naša hlavná zubná lekárka a zároveň zakladateľka tejto spoločnosti. Zubné lekárstvo vyštudovala na Masarykovej univerzite v Brne, kde následne pracovne pôsobila. Má mnoho skúseností z praxe a vykonáva široké spektrum služieb od základných úkonov  až po špecializovanú starostlivosť, ako napr. dentoalveolárna chirurgia. Medzi jej silné stránky patria precíznosť, ústretovosť a ľudskosť.

_DSC1133.jpg

MDDR. KATARÍNA ŠUTAYOVÁ

Lekár

Katarína je naša šikovná zubná lekárka, ktorá vyštudovala zubné lekárstvo na Masarykovej univerzite v Brne. Vykonáva široké spektrum služieb od základných úkonov ako sanácia kazov až po špecializovanú starostlivosť, teda napr. endodonctické ošetrenie. Je veľmi milá, priateľská a obľúbená nielen medzi detičkami.

_DSC1462.jpg

​MDDR. ĽUBOMÍR JAKUB

Lekár - stomatochirurg

Ľubomír rovnako ako celý náš lekársky tím pochádza z tej istej Lekárskej fakulty Masarykovej univerzity v Brne. Jeho špecializácie je najmä v oblasti chirurgie. V prípade otázok Vám vie poradiť aj pomocou odbornej konzultácie, analýzy CT a podobne.

_DSC1362.jpg

VERONIKA TIBENSKÁ

Asistencia, dentálna hygiena

Veronika je naša milá zubná asistentka a dentálna hygienička, ku ktorej sa pacienti s obľubou vracajú. Vykonáva svoju prácu na najvyššej úrovni s radosťou a úsmevom. Má pracovné skúsenosti aj zo zahraničia, napr. Dubaia a komunikuje plynuje aj v odbornom anglickom jazyku.

_DSC1436.jpg

MGR.KATARÍNA
SCHNEIDEROVÁ

Asistencia, dentálna hygiena

Katka je náš najnovší člen kolektívu. Vždy usmiata, trpezlivá a plná pozitívnej energie. Na každú Vašu otázku Vám poskytne odpoveď a vždy Vám poradí s úsmevom na tvári.

_DSC1374.jpg

MGR. KLAUDIA HRICOVÁ

Zubný asistent

Klaudia je absolvent zubnej asistencie ako aj verejného zdravotníctva. S pani doktorkou Šutayovou tvoria viac ako zohranú dvojicu, ktorá je Vám k dispozícií každý deň na tie najčastejšie problémy.

_DSC1174.jpg

MGR. DÁVID MORAVEC

Manažér, recepcia

Dávid Vás už pri príchode priateľsky privíta na recepcii. Je veľmi komunikatívny a milý. Rád Vám poradí či už s uplatňovaním benefitov do zdravotných poisťovní, poskytne Vám termín na ošetrenie, ponúkne niečo na osvieženie pre skrátenie chvíľky čakania alebo vysvetlí akékoľvek nejastnosti.

bottom of page