top of page

SPOZNAJTE NÁŠ TEAM ODBORNÍKOV

D0FCBAAE-4D5E-421B-8FCD-B81DBC89E3DC.jpg

MDDR. ESTER MORAVCOVÁ

Doktorka

Ester je naša hlavná zubná lekárka a zároveň zakladateľka tejto spoločnosti. Zubné lekárstvo vyštudovala na Masarykovej univerzite v Brne, kde následne pracovne pôsobila. Napriek svojmu mladému veku má mnoho skúseností z praxe a vykonáva široké spektrum služieb od základných úkonov  až po špecializovanú starostlivosť. Medzi je silné stránky patria precíznosť, ústretovosť a ľudskosť.

Náš tím: Our Team
Dental Equipment

MDDR. KATARÍNA ŠUTAYOVÁ

Doktorka

Katarína je naša šikovná zubná lekárka, ktorá vyštudovala na Masarykovej univerzite v Brne. Vykonáva široké spektrum služieb od základných úkonov až po špecializovanú starostlivosť. Je veľmi milá, priateľská a obľúbená nielen medzi detičkami.

Náš tím: Our Team
5FD47B6E-A24A-4FBF-9889-01AEA1FC2563.jpg

MGR. DÁVID MORAVEC

Manažér, recepcia

Dávid Vás už pri príchode priateľsky privíta na recepcii. Je veľmi komunikatívny a milý. Rád Vám poradí či už s uplatňovaním benefitov do zdravotných poisťovní, poskytne Vám termín na ošetrenie, ponúkne niečo na osvieženie pre skrátenie chvíľky čakania alebo vysvetlí akékoľvek nejastnosti.

Náš tím: Our Team
Red Toothbrush

​MDDR. ĽUBOMÍR JAKUB

Doktor

Ľubo rovnako ako celý náš lekársky tím pochádza z tej istej Lekárskej fakulty Masarykovej univerzity v Brne. Jeho špecializácie je najmä v oblasti chirurgie. V prípade otázok Vám vie poradiť aj pomocou odbornej konzultácie.

Náš tím: Our Team
Dental x-ray

VERONIKA TIBENSKÁ

Asistencia, dentálna hygiena

Veronika je naša milá zubná asistentka a dentálna hygienička, ku ktorej sa pacienti s obľubou vracajú. Vykonáva svoju prácu na najvyššej úrovni s radosťou a úsmevom.

Náš tím: Our Team

KATARÍNA
SCHNEIDEROVÁ

Asistencia, dentálna hygiena

Katka je náš najnovší člen kolektívu. Vždy usmiata, trpezlivá a plná pozitívnej energie. Na každú Vašu otázku Vám poskytne odpoveď a vždy Vám poradí s úsmevom na tvári.

person holding brown and white round ornament_edited_edited.jpg
Náš tím: About
Dentist Review

KLAUDIA HRICOVÁ

Zubný asistent

Klaudia je absolvent zubnej asistencie ako aj verejného zdravotníctva. S pani doktorkou Šutayovou tvoria viac ako zohranú dvojicu, ktorá je Vám k dispozícií každý deň na tie najčastejšie problémy.

Náš tím: Late Arrivals
bottom of page